اداره کل ثبت احوال ایلام

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

تجلیل از مدیر کل ثبت احوال ایلام توسط ستاد اقامه نماز استان

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان ایلام، روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ جلسه ستاد اقامه نماز با حضور مدیر کل ثبت احوال، دبیر ستاد اقامه نماز استان و اعضاء ستاد اقامه نماز اداره کل ثبت احوال استان ایلام با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل دفتر مدیرکل برگزار گردید.

سیدمحمدعلی تقوی ضمن خیر مقدم اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز همه ما علاوه بر اینکه وظیفه شرعی داریم در جهت انجام فریضه مذهبی و دینی خود بخصوص اقامه نماز باید تلاش و همتی مضاعف داشته باشیم.

در ادامه این جلسه جانشین محترم ستاد اقامه نماز استان با بیان اینکه ترویج معارف نماز مهم ترین ویژگی حکومت اسلامی است گفت : نماز بازدارنده فرد از منکرات است و باید از این هویت اسلامی صیانت کنیم و اقامه نماز سر لوحه فعالیت در زندگی باشد. وی با اشاره به اینکه براساس شاخص ها و دستورالعمل های ارزیابی سالانه ستاد، امسال از مدیران تعدادی از دستگاه اجرایی به ویژه آنهایی که فعالیتشان در سال ۱۳۹۹ در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز بسیار مطلوب و رضایت بخش بود قدردانی می شود، افزود : از مسئولان همه دستگاه های اجرایی درخواست دارم تا با فعالیت مستمر در امر ترویج فرهنگ نماز پیشگام باشند و معارف نماز را به نحو شایسته در ادارات اجرا کنند.

در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر به سیدمحمدعلی تقوی، مدیرکل ثبت احوال استان و کریمی مسئول ستاد اقامه نماز اداره کل، از تلاش و توجه ستاد اقامه نماز دستگاه نسبت به امر توسعه و فرهنگ نماز، بعنوان دستگاه برتر تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

آمار سایت
آمار بازدیدکنندگان
  • ۰
  • ۱۰۹
  • ۴۶,۱۲۸
  • ۳۵
  • ۲۷ مهر ۱۴۰۰