اداره کل ثبت احوال ایلام

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

برگزاری جلسه شورای اداری ثبت احوال استان ایلام

به گزارش روابط عمومی  ثبت احوال استان ایلام، روز یک شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸  جلسه شورای اداری ثبت احوال استان ایلام با حضور مدیر کل، معاونین و رؤسای ادارات تابعه در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید.

تقوی مدیر کل ثبت احوال استان، ضمن عرض خیر مقدم به تمامی حضار در جلسه هدف از برگزاری این جلسه را بررسی برنامه های طرح تحرک و چگونگی اجرای پروژه سببی و نسبی در استان و همچنین تجلیل از بازنشستگان ثبت احوال استان طی یکسال گذشته بیان نمودند.

وی در ابتدای جلسه به عزیزانی که طی سالیان متمادی در اداره ثبت احوال استان ایلام مشغول خدمت بوده و هم اینک به افتخار بازنشستگی نائل آمده و فصل جدیدی از زندگی خود را آغاز کرده اند آرزوی سلامتی و توفیق نمودند.

مدیر کل ثبت احوال استان در ادامه با تاکید بر رعایت نظم و مقررات گفتند: با رعایت نظم و نص صریح قوانین میتوانیم مجموعه ای همگام، همدل و همسو داشته باشیم که هم باعث رفع موانع و مشکلات خواهد شد و هم در ارائه خدمات مطلوب و به موقع رضایت مردم را شاهد خواهیم بود.

تقوی در پایان صحبت های خود از مدیران خواست تا نسبت به انجام به موقع امور و همچنین شناسنامه های تعویضی، المثنی و مکشوفه در سطح ادارات با تدابیر ویژه و در کوتاه ترین زمان ممکن به صاحبین اسناد تحویل گردد تا حقی از کسی در این خصوص ضایع نشود.

سپس معاونین، رئیس اداره حراست و رئیس اداره منابع انسانی و پشتیبانی مطالبی را جهت بهبود برنامه هایی در دست اقدام بیان نموده و در ادامه جلسه به سوالات و درخواستهای روسای ادارات پاسخ داده شد.

گفتنی است در پایان این جلسه از خدمات مدیران و کارکنانی که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند، به خصوص آقای قباد هواسی معاون امور اسناد هویتی اداره کل تقدیر بعمل آمد. این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایائی به عزیزان بازنشسته به رسم یادبود به پایان رسید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

آمار سایت
آمار بازدیدکنندگان
  • ۰
  • ۱۰۱
  • ۴۶,۱۲۴
  • ۵۷
  • ۲۷ مهر ۱۴۰۰