ثبت احوال مهمترین خدمات حاکمیتی را به مردم ارائه می دهد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۱

استاندار ایلام در جلسه دیدار مدیران اجرایی ثبت احوال استان ایلام با ایشان روز ملی ثبت احوال را به مدیر کل و کارکنان ثبت احوال استان ایلام تبریک گفت :

مهندس مروارید : تصریح کرد : ثبت احوال مجموعه ای  با خیر و برکت است که با وجود کارکنان صادق ، امنت دار و پر تلاش یکی از مهمترین خدمات حاکمیتی را به مردم شریف ارائه دهد .

 

استاندار ایلام گفت : سازمان ثبت احوال سازمان کم سر و صدایی است که همه تحولات هویتی و جمعیتی را پیگیری می کند : این سازمان در نظام جمعیتی ما بسیار مهم است و اگر بتواند شرایط بهره گیری از اطلاعات جمعیتی را فراهم کند بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

مروارید با اشاره به تحولات اخیر سازمان ثبت احوال با مکانیزه کردن و الکترونیکی کردن ثبت احوال خاطر نشان کرد : این کار لازمی بود که باید انجام می شد تا این سازمان بتواند در نظام برنامه ریزی موفق تر باشد تا خدمات رسانی به شکل ساده تری انجام شود الکترونیکی کردن دریافت و انتقال اطلاعات کار بزرگ و ارزشمندی است که باید از آن تشکر کرد .

 

در ابتدای این دیدار  مهندس تیموری گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های در دست اجرای ثبت احوال ارائه نمود و ضمن ابلاغ سلام ریاست محترم سازمان ثبت احوال لوح تقدیر معاون محترم وزیر کشور به استاندار اهداء نمود . 

بازدید 2381 بار