مديركل ثبت احوال استان ايلام: 99 درصد از وقايع حياتي استان در مهلت قانوني ثبت ميشود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۱

:small_blue_diamond:مدیرکل ثبت ‌احوال استان ایلام با بیان اینکه بیش از 99 درصد وقایع حیاتی ولادت و وفات در این استان در مهلت قانونی ثبت می‌شوند، گفت: در سال گذشته 6 هزار و 60 واقعه ازدواج در استان به ثبت رسیده است.

:small_blue_diamond:«منوچهر تیموری» اظهار کرد: در سال گذشته 10 هزار و 631 واقعه ولادت در استان رخ ‌داده که از این تعداد 7 هزار و 515 مورد شهری و 3 هزار و 116 مورد هم روستایی بوده است.

:small_blue_diamond:وی با بیان اینکه در سال گذشته تعداد 2 هزار و 582 واقعه وفات در استان به ثبت رسیده است، افزود: از این تعداد یک هزار و 664 مورد شهری و 918 مورد هم روستایی بوده است.

:small_blue_diamond: تیموری با بیان اینکه در سال گذشته 6 هزار و 60 واقعه ازدواج در استان صورت گرفته که از این تعداد 4 هزار و 910 مورد شهری و یک هزار 115 مورد هم روستایی بوده است، تصریح کرد:  طی سال گذشته 822 واقعه طلاق در سطح استان به وقوع پیوسته که از این تعداد 783 مورد شهری و 39 مورد روستایی بوده است.

:small_blue_diamond: مدیر کل ثبت احوال استان ایلام با اشاره به اینکه با توجه به میزان جمعت استان به کشور کمترین میزان طلاق در ایلام رخ‌داده است، تاکید کرد: بیش از 99 درصد وقایع حیاتی ولادت و وفات در این استان در مهلت قانونی ثبت می‌شوند.

:small_blue_diamond: وی با بیان اینکه طی سال گذشته 5 اسم پسر به نام‌های «امیرعلی»، «محمدطاها»، «امیرحسین»، «ابوالفضل»، «حسین» و «امیرمحمد» بیشترین فراوانی را دارند، گفت: بیشترین اسم دختر در استان ایلام نیز «فاطمه»، «زهرا»، «فاطیما»، «باران» و «زینب» بوده است.

:small_blue_diamond:بر اساس آمار آخرین سرشماری ایلام، کم‌جمعیت‌ترین استان کشور است.

بازدید 118 بار
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396 ساعت 03:55