اداره کل ثبت احوال ایلام

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ثبت احوال ایوان

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان ایلام، روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۴/۲۱ مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ثبت احوال شهرستان ایوان با حضور مدیر کل ثبت احوال استان، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، رئیس اداره حراست و کارکنان ثبت احوال ایوان در دفتر مدیریت آن اداره برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم سید محمد علی تقوی مدیر کل ثبت احوال استان ایلام، ضمن عرض سلام و احوال پرسی با کارکنان ثبت احوال شهرستان، از زحمات و تلاش های صادقانه آقای ناصر فیض اللهی در طول مدت مسئولیت ایشان به عنوان رئیس اداره ثبت احوال شهرستان و همچنین از خدمات ارزنده وی به ثبت احوال و مردم شریف شهرستان ایوان، قدردانی و تشکر نمود.

تقوی در بخش دیگری از صحبت های خود  به وظایف و نقش کارکنان اشاره نمود و بیان داشت، با توجه به نقش و وظایف خطیری که کارکنان ثبت احوال در انجام وظایف و پیشبرد اهداف سازمان دارند، رعایت قوانین و دستورالعمل های مربوطه ایجاب میکند که هر کدام از کارکنان در هر حوزه ای که فعالیت دارند نسبت به رعایت دقیق فرآیند های انجام خدمات هویتی به مردم دقت لازم را داشته باشند و تمامی مراحل صدور، درج مشخصات و کنترل اسناد را مورد بررسی قرار دهند. وی از سرپرست جدید اداره شهرستان و همچنین سایر کارکنان خواست تا هنگام برخورد با ارباب رجوع نهایت تکریم و احترام لازم و شایسته را داشته باشند.

در ادامه این مراسم آقای فیض اللهی ضمن قدردانی از همکاران حوزه خود، موفقیت های مکتسبه در ثبت احوال شهرستان ایوان را مرهون تلاش جمعی همکاران این حوزه دانست.

وی با بیان اینکه در مدت قریب به ۵ سال خدمت خود به مردم شهرستان در ثبت احوال از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننموده افزود: همواره در جهت کسب رضایت مندی مردم گام برداشته و بر رعایت دقیق قوانین و مقررات تأکید کرده ام. طی این مدت رضای خداوند را در رضایت مندی مردم دانسته و به کارگیری مقررات را همواره سرلوحه امور خود قرار دادم.

در بخش دیگر این مراسم، آقای کاوه محمودی سرپرست جدید ثبت احوال ایوان، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های فراوان آقای فیض اللهی، برای ایشان در جایگاه و سنگر جدید خدمت در مرکز استان آرزوی توفیق و سلامتی نموده و افزود: با استعانت از خداوند متعال امیدوارم که با تلاش و کوشش همکاران ثبت احوال شهرستان شاهد موفقیت های روزافزون این اداره چون ادوار گذشته باشیم.   

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر توسط مدیر کل ثبت احوال استان ایلام به آقای فیض اللهی از خدمات ۵ ساله ایشان در سمت رئیس شهرستان ایوان تقدیر ، و جناب آقای کاوه محمودی که پیش از این در سمت معاون اداره ثبت احوال شهرستان ایوان انجام وظیفه می نمود، بعنوان سرپرست جدید این اداره معارفه گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

آمار سایت
آمار بازدیدکنندگان
  • ۰
  • ۸۷
  • ۴۳,۶۷۰
  • ۶۳
  • ۲۵ شهریور ۱۴۰۰