اداره کل ثبت احوال ایلام

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

دیدار مدیرکل ثبت احوال ایلام با فرماندار شهرستان مهران به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

 

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان ایلام، سوم خرداد ماه و همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر آقای سید محمدعلی تقوی مدیرکل ثبت احوال استان و هیأت همراه با دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار تقوی ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر، یاد شهیدان عملیات بیت المقدس و تمامی شهدای ۸ سال دفاع مقدس را  گرامی داشتند. وی در ادامه این دیدار ضمن اشاره به اهمیت تولید آمارهای ثبتی توسط ثبت احوال و نقشی که این آمارها در برنامه ریزی ها و برآورد جمعیت دارد، از فرماندار شهرستان مهران خواستند در تخصیص اعتبارات سال جاری جهت حل مشکلات ثبت احوال مهران مساعدت ویژه داشته باشند.

در پایان این دیدار، دکتر قاسمی فرماندار مهران، ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیرکل ثبت احوال استان و هیأت همراه، به اهمیت کار ثبت احوال در زمینه برنامه ریزی های کلان و خدمات ثبت احوال به مردم و بخصوص در مناطق محروم را بسیار با ارزش بر شمردند و زحمات کارکنان ثبت احوال را قابل تقدیر دانستند .

 

وی به جایگاه و نقش ثبت احوال در انتخابات و موضوع ثبت به موقع وقایع حیاتی چهارگانه اشاره نمود و آن را بسیار با اهمیت دانستند و خواستار مساعدت در زمینه ایجاد هماهنگی و تعامل بیشتر با اعضای هیات اجرایی انتخابات  شدند تا شاهد انتخاباتی پرشور و حماسه حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

آمار سایت
آمار بازدیدکنندگان
  • ۰
  • ۱۷۲
  • ۳۷,۰۹۴
  • ۵۳
  • ۲۲ خرداد ۱۴۰۰