اداره کل ثبت احوال ایلام

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

دیدار مدیرکل ثبت احوال استان ایلام با مدیرکل فنی و حرفه ای استان

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال ایلام، روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۶سیدمحمدعلی تقوی مدیرکل ثبت احوال استان با مهندس رشیدی مدیر کل فنی و حرفه ای استان ایلام، در خصوص عقد تفاهمنامه سه جانبه دو دستگاه با فرمانداری شهرستان چرداول و تامین اعتبار ساختمان فنی و حرفه ای شهرستان که قرار است بخشی از ساختمان مذکور جهت استقرار اداره ثبت احوال سرابله در اختیار آن اداره قرار گیرد دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مدیرکل ثبت احوال استان با اشاره به اینکه پاسداری از اسناد مردم و امنیت فضای اداری در محیطی مناسب و امن را وظیفه خود می دانیم، اظهار داشت: همکاری و استفاده از ظرفیت دیگر دستگاه‌های اداری شهرستان در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات هویتی با هدف پوشش صد در صدی ثبت وقایع حیاتی در سطح شهرستان امری ضروری است.

در ادامه این دیدار مدیران دو دستگاه، پیرامون فراهم سازی ساختمان مذکور و مفاد تفاهمنامه با فرمانداری شهرستان و پیگیری در خصوص تامین اعتبار لازم جهت آماده سازی فضای داخلی و محوطه ساختمان فنی و حرفه ای بحث و گفتگو کردند.

رشیدی مدیرکل فنی و حرفه ای  در این دیدار از  تعامل و همکاری های گسترده با ثبت احوال در خصوص آماده سازی سریع ساختمان فنی و حرفه ای و استقرار اداره ثبت احوال شهرستان چرداول در آن تاکید نمودند.

در پایان این دیدار که کارشناسان حوزه حقوقی و مالی دو اداره نیز حضور داشتند، مصوب گردید تا سریعا مفاد تفاهمنامه تهیه تا در نشست آتی  و مشترک مدیران کل هر دو دستگاه با فرماندار شهرستان چرداول نهایی و امضاِء گردد.

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

آمار سایت
آمار بازدیدکنندگان
  • ۱
  • ۲۸
  • ۳۹,۹۵۹
  • ۲۲
  • ۵ مرداد ۱۴۰۰