اداره کل ثبت احوال ایلام

سال جهش تولید

دیدار مدیرکل ثبت احوال استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام

دیدار مدیرکل ثبت احوال استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در دیدار مدیرکل ثبت احوال استان اظهار داشت ثبت احوال نهادی حاکمیتی است که در جهت حفظ هویت ایرانیان به مردم خدمت میکند.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان ایلام در روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۴/۰۴ سیدمحمدعلی تقوی مدیرکل ثبت احوال استان به همراه دیگر مسئولین این اداره، ضمن حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام با حضرت آیت اله کریمی تبار دیدار کردند. در این جلسه ابتدا مدیرکل ثبت احوال استان گزارشی از اقدامات و ماموریت های     ثبت احوال استان و همچنین برنامه های در دست اقدام این اداره کل ارائه نمودند. تقوی در این دیداربا تاکید بر آمادگی کامل ثبت احوال استان در خصوص پیگیری مستمرپرونده  فاقدین ورقه و معاودین عراقی ساکن در استان و تعیین تکلیف این پرونده ها در کمترین زمان ممکن، از امام جمعه محترم استان درخواست نمودند تا در خصوص دفاع از حریم سیادت در استان و به منظور جلوگیری از سوء استفاده از این عنوان دستور فرمایند تا ضمن تحقیقات محلی لازم با ثبت احوال استان همکاری بیشتری انجام گیرد.

در این دیدار، نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرکز استان با تبریک انتصاب آقای تقوی به عنوان مدیرکل جدید ثبت احوال استان ایلام گفت: ثبت احوال با برخورداری از آمارهای کلیدی و مهم می تواند در تصمیم گیری های مسئولان نقش موثری را ایفا کند و با ارائه خدمان نوین در بخش هویتی در جهت رشد و شکوفایی و توسعه استان کمک نماید. ایشان در ادامه بر لزوم شناسایی مردم و برقراری ارتباط بیشتر با انان تاکید نمودند و اظهار داشتند با استفاده از آمار و اطلاعات تولید شده توسط ثبت احوال بخشی از مشکلات استان در زمینه آمار نیروی انسانی مرتفع می گردد. نماینده ولی فقیه در استان در صحبت پایانی خود  ضمن تقدیر و تشکراز مدیرکل ثبت احوال استان و ارائه گزارش کامل ایشان از وضعیت هویتی مردم، برلزوم تکریم مردم و ارباب رجوع در استان تاکید نمودند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

آمار سایت
آمار بازدیدکنندگان
  • ۰
  • ۴۶
  • ۴,۹۷۲
  • ۳۱
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۹