اداره کل ثبت احوال ایلام

سال جهش تولید

ثبت نام ۹۰ درصد واجدین شرایط کارت هوشمند ملی در استان ایلام

مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: تاکنون ۹۰ درصد مردم استان ایلام برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده اند.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال ایلام؛ محمدعلی تقوی در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای مرکز ایلام افزود: ۸۴ درصد افراد واجد شرایط بالای ۱۵ سال در استان، کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده اند. وی افزود، ثبت نام ۹۰ درصد افراد واجد شرایط برای کارت هوشمند ملی انجام گرفته و تمامی مراکز ثبت نام در ادارات ثبت احوال و دفاتر پیشخوان دولت، آمادگی دارند تا ثبت نام افراد باقیمانده در استان را که جمعیتی حدود ۴۷ هزار نفر می باشد را تا پایان سال انجام دهند.  تقوی در ادامه گفت، به زودی مشکلات صدور کارت از طریق سازمان ثبت احوال کشور برطرف می شود و برای ۱۶ درصد باقیمانده افرادی که هنوز کارت خود را دریافت نکرده اند نیز کارت هوشمند ملی صادر و تحویل داده خواهد شد.

مدیرکل ثبت احوال استان در ادامه این مصاحبه خبری یادآور شد: در حال حاضر، سه هزار و ۷۰۰ کارت هوشمند ملی صادره تحویل استان داده شده است.

وی در پایان اظهار داشت: هم اکنون این تعداد کارت را تحویل دفاتر پست، پیشخوان‌های دولت و ادارات ثبت احوال داده ایم که با وجود ارسال پیامک‌های متعدد برای صاحبان کارت های موجود، اما هنوز صاحبان آنها برای دریافتشان اقدام نکرده اند که در صورت عدم مراجعه، کارت این افراد ابطال خواهد شد.

۲ دیدگاه در “ثبت نام ۹۰ درصد واجدین شرایط کارت هوشمند ملی در استان ایلام

  1. کارت من نزدیک ۸…۹ ماهی شاید بشه که نیومده….باید هزار بار تا حالا میومد…بابا ما گرفتاریم خواهشا پیگیری کنیددد…میریم هرجا کارت ملی میخوان و اگه نداشته باشی بیشتر کارات راه نمیفته‌…فکر مام باشید خواهشا

    1. با سلام ممنون از نظرتون خداروشکر صدور کارت های هوشمند شروع شده و با اولویت دارن چاپ میشن درصورت مشکل در هر ارگانی میتونید با مراجعه به اداره کل ثبت احوال واحد انفورماتیک مشکلتونو حل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

آمار سایت
آمار بازدیدکنندگان
  • ۰
  • ۳۳۱
  • ۱۰,۱۳۷
  • ۲۹
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۹