اداره کل ثبت احوال ایلام

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

تشکیل اولین جلسه هماهنگی روز ملی ثبت احوال

تشکیل اولین جلسه ستاد برگزاری روز ملی ثبت احوال ایلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال ایلام، اولین جلسه ستاد برگزاری روز ملی و یکصد و دومین سال تاسیس سازمان ثبت احوال راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز شنبه مورخ ۲۹/۰۸/۱۳۹۹ با حضور اعضاء ستاد روز ملی ثبت احوال استان در دفتر مدیرکل تشکیل گردید.

تقوی مدیر کل ثبت احوال استان ایلام ضمن خیر مقدم به اعضاء و تقدیر از زحمات معاونین و مدیران ستادی در انجام وظیفه و نظارت و برنامه ریزی امور در شرایط سخت ناشی از گسترش ویروس کرونا در استان ، خواستار پیگیری مصوبات جلسات شورای معاونین و نظارت هر چه بیشتر بر کار ادارات ثبت احوال تابعه استان گردید.

 وی در ادامه ضمن اشاره به وضعیت کنونی جامعه و شیوع ویروس کرونا و همچنین لحاظ رعایت صرفه جویی، بر لزوم برگزاری روز ملی ثبت احوال مطابق با مفاد شیوه نامه مربوطه تاکید نمود و  و اظهار داشت تا جایی که امکان دارد با توجه به شرایط خاص کشور در هفته ثبت احوال باید از این فرصت به گونه ای استفاده شود تا خدمات ثبت احوال به نحو مطلوب به اطلاع مسئولین و مردم برسد.

تقوی گفت، هدف از برگزاری روز ملی ثبت احوال و اجرای برنامه های سوم دیماه علاوه بر ایجاد انگیزه و نشاط در همکاران ،آ مردم نیز با خدمات نوین و برخط ثبت احوال آشنا خواهند شد.

در ادامه اعضاء این کمیته نیز برنامه هایی را جهت اجرا، پیشنهاد و در این خصوص بحث و تبادل نظر صورت گرفت و جهت اجرای هر چه بهتر برنامه ها مصوباتی نیز به اعضاء ابلاغ گردید. در پایان این جلسه اعضاء به تبادل نظر در خصوص شیوه نامه برگزاری روز ملی ثبت احوال در استان و درسال جاری پرداختند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

آمار سایت
آمار بازدیدکنندگان
  • ۰
  • ۲۰
  • ۳۹,۹۵۵
  • ۴۸
  • ۵ مرداد ۱۴۰۰