اداره کل ثبت احوال ایلام

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها

برگزاری جلسه پایان سال شورای اداری ثبت احوال ایلام

همایش رؤسای ادارات ثبت احوال استان ایلام به منظور هماهنگی و برنامه ریزی در خصوص ارزیابی برنامه سال جاری و اقدامات لازم جهت برنامه ریزی سال آینده از جمله انتخابات و وظایف ثبت احوال در این موضوع با حضور مدیرکل، معاونین  و روسای ادرات تابعه ثبت احوال ایلام برگزار شد.

در ابتدای مراسم سیدمحمدعلی تقوی مدیر کل ثبت احوال ایلام با تبریک ایاد ماه شعبان و سال جدید و با قدردانی از تلاشهای همکاران، دقت و نظارت صحیح بر امور را مورد تاکید قرار دادند و از مدیران ثبت احوال ادارات تابعه خواستند تا ضمن نظارت لازم و برخورد با تخلفات احتمالی، نسبت به تکریم ارباب رجوع و انجام امور هویتی آنان در کمترین زمان ممکن اقدام نمایند.

ایشان در ادامه به نقش و اهمیت ثبت احوال اشاره و عنوان نمودند بیشتر مردم و حتی بعضی از مسئولین هنوز به نقش و جایگاه مهمی که ثبت احوال در حوزه های مختلف نظام خدمت رسانی به مردم دارد را بخوبی نمی شناسند و این در حالی است که جایگاه و نقش ثبت احوال در ارائه خدمات مهمی ازجمله صدور شناسنامه، کارت هوشمند ملی‏، ثبت وقایع حیاتی، راه اندازی سامانه استعلام برخط ، تعیین تکلیف هویت معاودین و فاقدین شناسنامه، در ارتباط با دیگر دستگاهها قابل مقایسه نیست.

مدیرکل ثبت احوال استان با تاکید بر برنامه ریزی لازم در خصوص اجرای برنامه راهبردی ابلاغی سازمان اظهار کرد: در مرحله نخست با استفاده از توان و تجربیات سایر همکاران و با بهره گیری ازظرفیت مدیریتی، بایستی نیازمندی ها و اولویت های ثبت احوال استان در سال ۱۴۰۰ احصاء و با دقت هرچه تمامتر مورد بررسی قرار گیرد و در مرحله بعدی بگونه ای نظارت شود تا به اهداف حداکثری برنامه دست یابیم. تقوی خطاب به مدیران ستادی و شهرستانی ثبت احوال استان اظهار داشت وظیفه خود میدانیم که در سال جدید با وحدت و انسجام درون سازمانی، در چارچوب رعایت الزامات قانونی، با سرعت و دقت بیشتر به ارائه خدمات هویتی به مردم بپردازیم.

در ادامه این جلسه، معاونین و مدیران ستادی در خصوص وضعیت امور هویتی، حقوقی  ،مالی و اداری زیرساخت های شبکه و همچنین وضعیت کارت هوشمند ملی، مباحثی را در حوزه های مختف بیان کردند و دیگر مدیران ادارات تابعه به بیان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

در پایان همایش تقوی ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری برای خانواده بزرگ ثبت احوال، از تلاش های ارزنده  و زحمات مستمر و صادقانه کلیه کارکنان، معاونین، مدیران و کارشناسان ثبت احوال استان تقدیر و تشکر نمود.

 

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

آمار سایت
آمار بازدیدکنندگان
  • ۰
  • ۲۸
  • ۳۹,۹۵۹
  • ۶۷
  • ۵ مرداد ۱۴۰۰